Talep Formu:
Adınız Soyadınız:
Telefon Numaranız:
E-Posta Adresiniz:
Mesajınız:
KVKK metnini okudum. İzin veriyorum.
444 47 48 Daire Seçimi
Альтернативний текст
Proje Hakkında
Ulaşabileceğiniz maksimum yeşili ile koruya komşu, tüm ulaşım akslarının merkezinde yer alan 11 blok ve 796 dairesiyle RAMS Garden Bahçelievler, 116 bin metrekarelik geniş bir alanda doğa ve şehrin birbiriyle buluştuğu konforlu bir yaşam sunuyor.
RAMS Garden Bahçelievler, şehir merkezine yakınlığı ve 42.300 metrekarelik koru ile çevrili benzersiz bir konumda yaşamanın tüm faydalarını bir arada sunmaktadır. Burada şehrin koşuşturmacasından uzaklaşabilir, ailenizle birlikte 33.000 metrekarelik peyzaj içerisinde doğanın tadını çıkarabilirsiniz.
2023
Teslim Tarihi
796
Daire Sayısı
8-13
Kat Daire Sayısı
10.000 m²
Ticari Alan
104.72 m² – 307.4 m²
Daire m² Seçenekleri
2+1 / 3+1 / 4+1 / 5+1
Daire Seçenekleri
Альтернативний текст
All In One
All In One
Çocuk Oyun Alanı
İşinize ya da katılmanız gereken önemli bir etkinliğe giderken çocuklarınızı özenle seçilen eğitimcilere emanet edebilirsiniz. Çocuklarınız gözetim altında eğlenceli vakit geçirirken, siz de kendinize vakit ayırabilirsiniz.
All in one1
Toplantı Odaları
Keşke iş yerine giderken hiç trafik olmasa dediğinizi duyar gibiyiz. Biz de tam bu nedenle sizler için evinizden ayrılmadan toplantılarınızı düzenleyebileceğiniz, acilen bir konferansa katılmanız gerektiğinde ise rahatça çalışmanıza olanak veren ortak çalışma odaları tasarladık.
All in one2
Sinema / PS Odası
Evinizden ayrılmadan misafirlerinizle en sevilen filmlerin izlendiği akşamlara ev sahipliği yapabilir, Playstation turnuvaları ile sevdiklerinizle eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.
All in one3
Misafir Odası
RAMS Garden sakinlerinin misafirleri, All In One konsepti dahilindeki misafir odasında konforla konaklayabilecekler.
All in one4
Yoga Salonu
All In One Konseptiyle Yepyeni Bir Yoga Deneyimi: RAMS Garden projesinde yer alan modern yoga salonumuzda, zihninizi ve bedeninizi yenileyebilirsiniz. Konforlu ve rahatlatıcı atmosferiyle tasarlanan salonumuzda, profesyonel yoga eğitmenlerimiz eşliğinde yoga yapabilir, meditasyon yaparak stresinizi azaltabilirsiniz.
Lokasyon
Peyzaj
Bisiklet Parkuru
210 Metre Gölet
Hobi Bahçeleri
Çim Amfi& Açık Hava Sineması
Koru Alanı
Yoga & Feng Shuı Bahçesi
Koşu Parkuru
Oyun Alanları
Palmiye Adası
Yaşam Şehirde Yeşeriyor…

Şehrin tam ortasında yemyeşil bir yaşam sürmek isteyenler için benzersiz yaşam alanları sunan RAMS Garden Bahçelievler, zengin peyzaj alanlarına sahip rahat bir yaşam konseptidir.

Daha fazla bilgi

Bahçelievler’in en değerli lokasyonunda %45’i bahçe ve peyzaj alanına ayrılan proje, tam ortasında bulunan 210 metrelik biyolojik gölet ile doğayı şehirde yaşatıyor.

Yaşam Şehirde Yeşeriyor…undefined
Koru

42.300 metrekarelik projeye yürüme mesafesinde bulunan koru alanı ile şehirden çıkmadan tertemiz orman havası evinize dolsun.

Binlerce metrekarelik koruda yükselen oksijenle her daim zinde hissedeceksiniz. İçerisinde yer alan yürüyüş parkuru, 50 farklı ağaç çeşidi, zengin bitki örtüsü ile yemyeşil bir doğa şehirde yeşeriyor.

17. yüzyıla dayanan ve IV. Murat ve abisi Genç Osman tarafından yaptırılmış tarihi bir çeşme koru içinde bulunmaktadır. Kökleri 200 yıllık bir tarihe dayanan çeşmenin hemen yanında yer alan çınar ağacı ile tarihe komşu bir yaşam sizi bekliyor.

Daha fazla bilgi
Koru
Kusursuz Mühendislik
Isıtma Sistemi:
Termostatlı Yerden Isıtma Sistemi
Demir Sınıfı:
B500C Nervürlü İnşaat Demiri
Betonarme Sistem:
Kirişsiz Plak Döşeme
Bina Temeli:
Radye Temel
Temel Betonu:
Beton Sınıfı: C30/37
Kolon/Perde Betonu:
Beton Sınıfı: C40/50
Asansör:
Her blokta 1.6 m/sn hızlı 800 kg ve 1.6 m/sn hızlı 1150 kg kapasiteli son teknoloji Kone marka asansör vardır.
Geniş ve Ferah Daireler

2+1’den 5+1’e kadar uzanan, bölgenin en fonksiyonel kullanım alanına sahip daire skalası RAMS Garden Bahçelievler’de hayat buluyor.

Daire Planları

Her daireye özel geniş otopark alanıyla RAMS Garden Bahçelievler, hem aileniz, hem de konuklarınız için vakit ve alan tasarrufu sağlıyor.

Daire Seçimi
interior
Sıkça Sorulan Sorular

Rams Garden projesi tüm yasal çerçevelere uygun ilgili tüm resmi ve idari kurum ve kuruluşların onayları ve izinleri dahilinde inşa edilmektedir.

En son 2018 deprem yönetmeliğine göre statik projeler hazırlanmaktadır. Beton sınıfı temellerde C30/37, kolon perde ve döşemelerde C40/50 demir sınıfı ise B500 C’dir.

İnşaat her aşamasında yetkilendirilmiş yapı denetim firması tarafından denetlenmektedir. Her kolon ve döşeme beton dökümlerinde bağımsız laboratuvar tarafından numune alınmakta olup 7 ve 28 günlük kırımları yapılarak beton sınıfı kontrol edilmektedir. Sahaya gelen her demir tırından numune alınarak bağımsız laboratuvar tarafından çekme testi yapılmaktadır.

Beton öncesi tüm kolon ve döşeme imalatlarındaki demirler ve kalıplar yapı denetim elemanlarına teslim edilerek beton döküm onayı alınmaktadır.

Ayrıca şirketimiz bünyesinde tüm blokların imalatını kontrol etmek için teknik personeller bulunmaktadır.

Projemiz Bahçelievler ilçesi, Bahçelievler mahallesi Mehmet Akif caddesi, Şehit İbrahim Koparır Caddesi ve Aydınerler Caddesinin çevrelediği lokasyonda yer almaktadır.

Projemize şahsi aracınız ile Ankara -Edirne / Edirne- Ankara yönünde D-100 Karayolu, Tem otoyolu, Kuzey Marmara Otoyolu, Avrasya Tüneli, Fsm Köprüsü ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsüyle kolayca ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Toplu ulaşım ile projenin 200 metre önünde bulunan M.Akif durağı vasıtasıyla Bağcılar – Kabataş Tramvay hattı ve bu hat ile 800mt.-1km mesafelerde bulunan Zeytinburnu Metro hattı ve Merter Metrobüs hattı ile ulaşım imkanı bulunmakta. Entegre olan bu hatlar ile İstanbul’un her noktasından projemize kolayca ulaşım imkanı mevcuttur.

Projesine uygun olarak site içinde çevre duvarını ve/veya demir korkuluk/çitler, otopark giriş ve çıkışlarını ve blok girişlerini kontrol altında tutan güvenlik amaçlı kapılı devre kamera sistemi (CCTV) kurulacak güvenlik merkezinden 7/24 saat izleme ve kayıt yapılacaktır.

RAMS Global Hakkında
Rams Hakkinda
35
Yıllık Tecrübe
4+
Tamamlanan İnşaat Alanı
2+
Devam Eden İnşaat Alanı
20.000+
Anahtar Teslimi
25 000+
Çalışan Sayısı
6
Ülke
11
Şehir
8
Farklı Sektörde Faaliyet
İletişim Bilgileri
Satış Ofisi:
444 47 48
Facebook
Instagram
Talep Formu:
Adınız Soyadınız:
Telefon Numaranız:
E-Posta Adresiniz:
Mesajınız:
KVKK metnini okudum. İzin veriyorum.